KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14204292
nr 1420 4292
Blandteknik
Sven Delblanc, original till bok "Senecas död", Choix 1987. Blandteknik, bildmått: 28x34, yttermått inklusive ram: 42x52 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:14:34
150 kr
250 kr